Майорка обърна шампиона Барселона, Ето\'о пропусна дузпа в края

21:55
Барселона загуби с 1:2 като гост от Майорка в мач без значение и за двата отбора от 36-я кръг на испанската Примера. Снощи Виляреал победи Реал Мадрид с 3:2 и направи "каталунците" шампиони, а домакините са в златната среда и няма опасност да изпаднат.

Самуел Ето\'о откри за тима на Пеп Гуардиола в 10-а минута. До края на първото полувреме камерунецът пропусна поне още 2-3 много добри положения за гол.

През втората част Майорка стигна до обрат с попадения на Хуан Аранго в 73-а от пряк свободен удар и Клебер Сантана с глава след центриране в 78-а минута. В продължението на срещата Ето\'о пропусна дузпа.

Голяма част от титулярите на Барса бяха оставени да почиват в този мач.